Events

KMS Golf sa venuje kompletnému organizovaniu golfových akcií ,akadémií a eventov. Máme dlhoročné skúsenosti s organizovaním golfových turnajov či už slovenských alebo aj medzinárodných.

Od roku 2019 sa venujeme aj organizovaniu footgolfových turnajov a akcií v spolupráci s Footgolf Club Skalica.

Spolupracujeme s organizátormi významných a dlhoročných golfových túr na SR ako je Veget Golf Tour , ASGS , Golfzóna a iné.

V roku 2020 sme sa rozhodli zorganizovať vlastnú golfovú túru KMS Golf Tour 2020 powered by micropix ,ktorá je určená pre všetkých amatérskych hráčov golfu. Túra sa hrá na golfových ihriskách po celom Slovensku a hráči majú možnosť zabojovať o atraktívne ceny v celoročnej súťaži. ( golfový pobyt pre 2 osoby na Cypre, pobyt pre 2 osoby v Tatranskej Lomnici atď...). Finálove kolo sa odohrá 26.9 na ihrisku v GGGR v Skalici.
V roku 2020 pokračuje aj KMS Golf Teaching Tour – Uniqua series , ktorá je určená ako pre profesionálov so statusom teaching pro tak aj pre amatérov. Profesionáli bojujú o celkové prize money vo výške 2000 euro a víťaz amatérskej kategórie o golfový pobyt pre 2 osoby v luxusnom golfovom rezorte Aphrodite Hills na Cypre.